
Schoonheidsbehandelingen aan huis
Glow @ Home
Professionele schoonheidsbehandelingen bij jou thuis. Gelaatsverzorging, pedicure, massage, make-up, wimpers en manicure, door Noor, in het comfort van je eigen huis.
Wat ik aanbied
Mijn diensten
Van gelaatsverzorging tot pedicure, massage en make-up. Alles professioneel, met producten van ANESI Lab, bij jou thuis.
vanaf €55Gelaatsverzorgingen
ANESI standaard en instituutbehandelingen, afgestemd op jouw huidtype.
Bekijk prijzen
vanaf €28Pedicure
Basis, gespecialiseerde en spa pedicure, met gellak als extra.
Bekijk prijzen
vanaf €35Relaxatiemassage
30 of 60 minuten pure ontspanning, eventueel met massagekaars.
Bekijk prijzen
vanaf €30Make-up
Dag- en avondmake-up met minerale producten.
Bekijk prijzen
vanaf €50Wimpers
Wimperlift, met of zonder kleuren en keratinebehandeling.
Bekijk prijzen
vanaf €25Manicure
Basis, spa en gellak manicure voor verzorgde handen.
Bekijk prijzenPrijslijst
Gelaatsverzorgingen
Professionele gelaatsverzorgingen met ANESI Lab, afgestemd op jouw huidtype. Elke behandeling start met een reiniging en eindigt met een verzorgende afwerking.
ANESI Standaard
- €65
Aqua vital dermo-peel
Intensieve fruitzuurpeeling en diepgaande huidvernieuwing voor alle huidtypes
- €60
Aqua vital hydra detox
Hydratatie, dieptereiniging en detox voor een frisse uitstraling
- €60
Aqua vital hydra nutrition
Voedende reiniging en hydratatie voor droge huidtypes
- €65
Harmonie
Verzorging voor de (tijdelijk) gevoelige en reactieve huid
- €55
Dermo-Contrôle deep cleansing
Reiniging en controle voor vette huidtypes
- €60
Dermo-Contrôle correcteur
Specifieke acnebehandeling voor een heldere huid
ANESI Lab Instituut
- €55
Expression care
Specifieke verzorging van de oog- en lipcontouren
- €65
Urban blue defence
Bescherming tegen lucht- en lichtvervuiling en UVA/UVB-straling
- €65
C3 Vitamin glow
Krachtig antioxidant voor een gezonde, stralende huid
- €75
Cellular 3
Age control regime voor tijdloze schoonheid
- €80
Epigenesse
Verjongt, herstelt en voedt de huid
- €80
Luminosity
Hyperpigmentatie voorkomen en corrigeren voor een egale teint
Bij te boeken
- €5
Ontharing met pincet
- €8
Ontharing gezicht met wax
- €20
Lichte dag make-up (mineraal)
Niet bij alle behandelingen mogelijk
Prijslijst
Pedicure
Verzorgde voeten, van een basisbehandeling tot een gespecialiseerde pedicure voor eelt, kloven en nagelklachten.
- €40
Eerste afspraak
Anamnese, invullen klantenfiche, behandelplan voetproblemen en eerste pedicure
- €28
Basis pedicure
Ontsmetten, nagels knippen, vijlen en zuiveren, eelt verwijderen (rasp), likdoorns, voetencrème
- €35
Gespecialiseerde pedicure
Als basis, plus eelt verwijderen (mesje), nagelklachten en kloven behandelen. Om de 4 à 6 weken
- €45
Spa pedicure
Basis pedicure, plus voetbadje, peeling, masker en massage
- €45
Gellak met pedicure
- €25
Gellak zonder pedicure
Bij te boeken
- €5
Lakken van de nagels
- €10
Voetmassage 15 min
- €10 tot €25
Orthese small / medium / large
- €8 tot €15
Nagelreconstructie gedeeltelijk / volledig
- €15
Occlusief verband 3/6/9
- €15
Kloven verband 3/6/9
Prijslijst
Relaxatiemassage
Even helemaal loskomen. Kies voor 30 of 60 minuten, en maak het extra warm met een massagekaars.
- €35
Relaxatiemassage 30 min
- €65
Relaxatiemassage 60 min
- €40
Relaxatiemassage 30 min met massagekaars
- €70
Relaxatiemassage 60 min met massagekaars
Prijslijst
Make-up
Een natuurlijke daglook of een feestelijke avondmake-up, met minerale producten die je huid laten ademen.
- €30
Dag make-up
- €40
Nacht make-up
Bij te boeken
- €15
Valse herbruikbare wimpers
Prijslijst
Wimpers
Een wimperlift geeft je eigen wimpers een natuurlijke krul die weken blijft, zonder mascara.
- €50
Wimperlift
- €55
Wimperlift met kleuren
- €55
Wimperlift met keratinebehandeling
- €60
Wimperlift met kleuren en keratine
Prijslijst
Manicure
Verzorgde handen en nagels, met gellak die tot drie weken mooi blijft.
- €25
Basis manicure
- €35
Spa manicure
- €45
Manicure met gellak
Bij te boeken
- €5
Lakken van de nagels
Verplaatsing
Alle prijzen gelden binnen 7 km. Vanaf 8 km: +€0,30 per km.
Goed om te weten
Veelgestelde vragen
Hoe werkt een behandeling aan huis?
Je hoeft nergens naartoe. Noor komt met alle materiaal en producten bij jou thuis, zet alles klaar en ruimt achteraf weer op. Jij zorgt enkel voor een rustig plekje en een stopcontact.
Waar kom je aan huis en wat kost de verplaatsing?
Alle prijzen gelden binnen 7 km. Woon je verder? Dan rekenen we €0,30 per extra kilometer. Twijfel je of je binnen de zone valt? Stuur even een berichtje via WhatsApp.
Wanneer kan ik een afspraak boeken?
Glow @ Home is beschikbaar op woensdagavond van 17:00 tot 21:00 en zaterdag van 10:00 tot 18:00. Bel of app naar 0479 07 10 01 of mail naar info@glow-at-home.be.
Welke producten gebruik je?
Voor gelaatsverzorgingen werk ik met de professionele producten van ANESI Lab, een Spaans instituutsmerk met behandelingen voor elk huidtype. Make-up gebeurt met minerale producten.
Wat gebeurt er bij een eerste pedicure-afspraak?
Bij je eerste afspraak (€40) nemen we de tijd voor een anamnese en klantenfiche. Zo kan ik een behandelplan opstellen voor eventuele voetproblemen. Daarna volgt meteen je eerste pedicure. Vervolgafspraken plan je best om de 4 à 6 weken.
Hoe kan ik betalen?
Je betaalt na de behandeling, contant of via overschrijving of bankapp. Vraag gerust na bij het boeken.
Neem contact op
Boek een afspraak
Klaar voor je glow-up? Bel, app of mail, en we prikken samen een moment dat jou past.
Telefoon
0479 07 10 01
WhatsApp
Stuur een berichtje
(opent in nieuw venster)E-mail
info@glow-at-home.be
Facebook
Volg Glow @ Home
(opent in nieuw venster)
Beschikbaarheid
- Woensdagavond
- 17:00 tot 21:00
- Zaterdag
- 10:00 tot 18:00